Опис
Стійка для зберігання дисків і грифів для штанги від бренда LiveUp — це професійне обладнання для спортивних залів і фітнес-студій. Завдяки використанню такого виробу вам вдасться організувати зберігання інвентарю та заощадити місце. На відміну від горизонтальних стійок, вертикальна займає вкрай мало місця. Вона кріпиться до підлоги та стіни.
Стійка важить усього 28 кг. У конструкції передбачено 6 посадкових місць для зберігання дисків від штанги. Також є 3 посадкові місця під грифи. Діаметр труби, з якої виготовлена стійка, становить 50 мм. На ній можна зберігати диски різного розміру та ваги.
Призначення
Стійка призначена для компактного зберігання дисків і грифів. Її можна використовувати як у домашньому тренажерному залі або студії, так і в спортивному клубі. Місця на стійці вистачить для зберігання комплекту дисків від штанги. Зручна конструкція стійки дасть змогу заощадити багато місця в залі.
Переваги:
- Вертикальна конструкція займає небагато місця в залі.
- Призначена для зберігання дисків і грифів.
- Покрита фарбою для захисту від корозії.
- Підходить для різних за розміром дисків і грифів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LiveUp |
| Вага | 28 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стійки для зберігання |
| Діаметр труби | 50 мм |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Зручне безпечне та компактне зберігання дисків і грифів |
| Розміри (ДхШхВ) | 1000x401x180.9 мм |
| Тип | Вертикальна |
- Ціна: 8 531 ₴











