Подушка балансувальна масажна диск балансувальний BALANCE CUSHION Zelart FI-7678 діаметр-33 см
995 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-7678
Опис
BALANCE CUSHION Zelart FI-7678 — надувна півсфера, виготовлена з полівінілхлориду та призначена для тренування балансу. Напівсфера важить 1 кг і має компактний розмір — у діаметрі лише 33 см. Максимально допустима вага користувача становить 100 кг.
Напівсфера, завдяки своїй формі, змушує користувача утримувати рівновагу та залучити різні м'язи-стабілізатори. Компактний розмір тренажера, а також його масажна поверхня дають змогу використовувати подушку для виконання вправ стоячи та сидячи.
Призначення
Балансувальна масажна подушка підійде для користувачів будь-якого віку та статі. Поверхня подушки покрита дрібними гумовими шипами, які надають масажний ефект і стимулюють кровообіг у м'язах. Шипи позитивно впливатимуть на акупунктурні точки на стопах.
Під час виконання вправ на баланс зміцнюється м'язовий корсет, вмикаються м'язи малого таза, живота, а також спини. Використовувати балансувальну подушку можна під час реабілітації після травм.
Переваги:
- Має масажний ефект завдяки шипованій поверхні.
- Можна використовувати для виконання вправ стоячи та сидячи.
- Має компактний розмір і не займає багато місця під час зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Вага користувача | 100 кг |
| Тип | Балансувальні подушки |
| Діаметр | 33 см |
| Жорсткість | Регульована завдяки підкачуванню повітря |
| Матеріал | Полівінілхлорид (PVC) |
| Призначення | Для вправ на баланс, тренувань стоячи та сидячи, а також для використання як динамічна подушка для сидіння |
| Особливості | Двостороння поверхня |
| Поверхня | Масажна із шипами/масажна з точками |
| Спорт | єкт, Йога, Фітнес |
| Товщина | 6 см |
- Ціна: 995 ₴

