Опис
Розбірна гантель може замінити кілька гантелей із фіксованою вагою завдяки можливості плавного регулювання навантаження. Record TA-7227-10 — не виняток. Ця гантель виготовлена з металу та покрита фарбою для захисту від корозії. Гантель укомплектована металевими дисками круглої форми, на яких вказана вага. Також розрізнити вагу дисків можна за їх розміром: у млинців більшої ваги діаметр більший.
У наборі є пара замків, що дають змогу зафіксувати обтяження на грифі та роблять тренування безпечнішими. Замки нарізні. Діаметр посадкової втулки становить 25 мм, що є класичним варіантом для гантелей. Довжина грифа — 35 см.
Призначення
Гантель можна використовувати для силових тренувань у домашніх умовах і для занять фітнесом. Вона важить 10 кг і дає змогу досить плавно регулювати навантаження завдяки набору дисків. За допомогою гантелі можна виконувати вправи на біцепс, трицепс, плечі та спину. Навіть однієї гантелі буде досить, щоб робити силові підйоми на біцепс, жим стоячи, тягу в нахилі.
Переваги:
- Вага гантелі можна регулювати з невеликим кроком.
- Диски покриті фарбою для захисту від корозії.
- Насічки на грифі сприяють надійному захопленню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Record |
| Вага | 10 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Диски: 1,5кг-2шт2,5кг-2шт Гриф: 1 шт Замки (Барашки): 2 шт |
| Тип | Гантелі |
| Тип замка | Нарізний |
| Довжина: | 35 см |
| Комплектація | 1x10кг |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Краска |
| Тип | Розбірні |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 1 408 ₴




