
Гантелі розбірні пластикові наповнювач цемент 20 кг Sport TA-1826-20 2 шт. по 10 кг чорний синій
2 217 ₴
- Готово до відправки
- Код: TA-1826-20
Опис
Пластикові розбірні гантелі дають змогу займатися вдома з обтяженнями різної ваги та виконувати вправи практично на все тіло. Гантелі мають довжину грифа 33 см, а вага одного спортивного снаряда становить 10 кг. Крім млинців, які й надають гантелям необхідної ваги, до комплекту також входять дві пари нарізних замків, вони дають змогу зафіксувати вантаж. Отже, ви можете бути безпечними. Гантелі виготовлені з міцного пластику, який використовується як покриття для дисків. Усередині диска розташовується обважнювач — цемент.
Призначення
Використовувати розбірні гантелі можна для виконання різних вправ на руки, плечі, спину, ноги. Залежно від обраної вправи вагу обтяження можна змінювати. Великий набір із шести дисків дає змогу підібрати вагу обтяження досить точно. Прогумована ручка не ковзає в руках, навіть якщо ви не використовуєте спеціальні рукавички або магнезію.
Переваги:
- Можна використовувати для силових тренувань у домашніх умовах.
- Набір дисків різної ваги дає змогу точно підібрати навантаження в тренуваннях.
- Набір укомплектований нарізними замками для безпеки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Диски: 1,25 кг-4шт1,5кг-4шт2кг-4штГриф: 2штСОєдина муфта: 1 шт Замки (Барашки): 4шт |
| Вага | 20 кг |
| Тип | Гантелі |
| Тип замка | Нарізний |
| Довжина: | 33 см |
| Комплектація | 2x10кг |
| Матеріал | Цемент |
| Покриття | Пластик |
| Тип | Розбірні |
| Форма | Шестигранна |
- Ціна: 2 217 ₴






