Опис
Набір гантелей вагою 25 кг (2×12,5 кг) дає змогу тренуватися в домашніх умовах не гірше, ніж у залі. Завдяки цим гантелям ви зможете проводити тренування на всі м'язи тіла. До набору входять диски вагою 500 г, 1,25 кг і 2,5 кг. Диски та грифи виготовлені зі сталі. Диски для захисту від корозії покриті фарбою. На них вказана вага, що дає змогу швидко зорієнтуватися в загальній вазі обтяження. У місці захоплення грифа є насічки, які зменшують ковзання рук.
Призначення
Використовувати набір сталевих гантелей можна для домашніх тренувань. Тренування будуть максимально безпечними, адже до набору входить дві пари нарізних замків. Вони не тільки не дадуть дискам зміститися на грифі, але й допоможуть запобігти їхньому падінню. Металеві гантелі займають мінімум місця і стануть чудовим доповненням домашнього спортивного куточка.
Переваги:
- Зберігання та використання гантелей вимагає мінімум місця.
- Якісне покриття фарбою захищає диски від корозії.
- Насічки на грифах забезпечують зручний хват.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | York |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Диски: 0,5 кг-4шт1,25 кг-8шт2,5кг-4шт Гриф: 2 шт Замки (Барашки): 4 шт |
| Вага | 25 кг |
| Тип | Гантелі |
| Тип замка | Нарізний |
| Довжина: | 30 см |
| Комплектація | 2x12.5кг |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Краска |
| Тип | Розбірні |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 3 017 ₴





