
Гантелі розбірні сталеві пофарбовані 30 кг YORK TA-8214-30 2 шт. по 15 кг графітовий-сірий
3 620 ₴
- Готово до відправки
- Код: TA-8214-30
Опис
Розбірні гантелі YORK TA-8214-30 подарують можливість комфортно тренуватися в домашніх умовах. Гриф гантелі має довжину 30 см, а вага одного снаряда становить 15 кг. Гантелі комплектуються нарізними замками, які запобігають зміщенню дисків і гарантують безпеку під час виконання будь-яких вправ. Покриття фарбою захищає від корозії. Насічки на грифі запобігають ковзанню рук і забезпечують надійний і чіпкий хват, навіть без використання магнезії або спеціальних фітнес-рукавичок. Металеві гантелі, за тієї ж ваги обтяження, мають набагато менший розмір, порівнюючи з пластиковими, а також мають вищу міцність і ударостійкість.
Призначення
Використовувати сталеві гантелі можна в домашніх умовах для тренувань м'язів ніг, рук, спини, грудей і плечей. Хоч яку вправу ви виконуватимете з розбірними гантелями, це буде максимально комфортно й безпечно. Набір дисків дає змогу вибрати вагу обтяження й точно відрегулювати навантаження.
Переваги:
- Попри велику вагу, гантелі мають компактні розміри.
- Набір дисків дає змогу з високою точністю регулювати навантаження в кожному управлінні.
- Міцні сталеві диски.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | York |
| Вага | 30 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Диски: 0,5 кг-4шт1,25 кг-4шт2,5кг-8 шт Гриф: 2 шт Замки (Барашки): 4 шт |
| Тип | Гантелі |
| Тип замка | Нарізний |
| Довжина: | 30 см |
| Комплектація | 2x15кг |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Краска |
| Тип | Розбірні |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 3 620 ₴




