
Гантелі суцільні професійні з поліуретановим покриттям LiveUp LP8000-28 2 шт. по 28 кг чорний синій
13 913 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP8000-28
Опис
Гантелі від бренда LiveUp мають суцільну конструкцію й фіксовану вагу. Вони виготовлені зі сталі та покриті поліуретановим покриттям на дисках. Завдяки наявності поліуретанового покриття гантелі не видають зайвого шуму в процесі використання, а також у разі падіння не ушкоджують підлогове покриття в залі та інший інвентар. У комплекті дві гантелі однакової ваги та розміру.
Конструкція гантелей продумана до дрібниць, на ручці є насічки, які перешкоджають ковзанню рук. Діаметр ручки становить 32 мм, що сприяє комфортному захопленню інвентарю. Довжини ручки досить для того, щоб її міг захопити користувач будь-якої комплекції. Хромована ручка не схильна до корозії.
Призначення
Цілісні професійні гантелі можна використовувати в комерційних тренажерних залах для обладнання гантельного ряду. Це міцний і якісний інвентар, який має показний зовнішній вигляд. Також використовувати такі гантелі можна для домашніх тренувань. Вага гантелей точний, що дає змогу користувачеві підібрати оптимальний варіант навантаження для його тренування.
Переваги:
- Поліуретанове покриття захищає сталеві диски від корозії.
- Підходить для комерційних тренажерних залів і домашнього застосування.
- Насічки на ручці перешкоджають ковзанню інвентарю в руках.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LiveUp |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28 кг |
| Тип | Гантелі |
| Діаметр ручки | 34 мм |
| Довжина ручки | 155 мм |
| Комплектація | 2x28кг |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Призначення | Для силових тренувань і фітнесу |
| Покриття | Полиуретан (PU) |
| Тип | Суцільні |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 13 913 ₴









