
Стрічка стропа з петлями для розтяжки Stretch Strap Sport FI-1756 8 петель
310 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-1756
Опис
Стрічка для розтяжки — це універсальний компактний тренажер, який можна застосовувати в процесі занять йогою, фітнесом або пілатесом. Також її можна використовувати в гімнастиці або для розвитку мобільності суглобів і гнучкості м'язів.
SP-Sport FI-1756 — це стропа, на якій розташовані петлі. Петлі розташовуються по всій довжині стрічки та має однаковий розмір. Усього їх 8. Довжина стрічки становить 220 см. Петлі розташовані на однаковому видаленні руг від друга. Ширина стрічки становить 4 см. Вона гнучка та міцна.
Призначення
Стрічку для розтяжки із загальною довжиною 220 см можуть використовувати люди зі зростом від 155 см. Чим більша довжина стрічки, тим вища може бути користувач. Також довші стрічки зручно використовувати людям з початковим рівнем підготовки й тим, хто гнучкість раніше не тренував взагалі.
Стрічку можна застосовувати не тільки для розтягування, це ще й ефективний інструмент для відновлення після травм. Використання спеціально стропи дає змогу швидше повернути рухливість суглобам.
Використовувати стрічку можна як допоміжний інструмент під час занять фітнесом, йогою й пілатесом.
Переваги:
- Висока міцність на розрив.
- Підходить для дорослих незалежно від їх рівня гнучкості.
- Допомагає розвивати мобільність і гнучкість, відновлювати рухливість після травм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Довжина | 220 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 220 см |
| Кількість | 8 петель |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Полиэстер |
| Призначення | Стрічка з кількома петлями по всій довжині призначена для поліпшення гнучкості розтяжки м'язів і розвитку рухливості суглобів |
| Розміри (ДхШ) | 220х4см |
| Спорт | Йога, Художня гімнастика, Спортивна гімнастика, Танці, Хореографія, Фітнес, Пінтас |
- Ціна: 310 ₴










