Опис
Петля для підтягувань Zelart FI-0911-3 DUAL POWER BAND — це інвентар, який можна використовувати, щоб збільшити кількість повторень у вправах на турніку. Інвентар допоміжний, він не створює додаткове навантаження, а навпаки — частково знижує його.
Стрічки для підтягувань мають різну жорсткість і рівень навантаження. У цьому разі навантаження еквівалентне 25-40 кг. Це дає змогу використовувати стрічку новачкам, які щойно почали тренуватися.
Стрічка з латексу витримує велике навантаження, легко розтягується більш ніж удвічі. Довжина обводу стрічки в нерозтягнутому вигляді становить 2080 мм.
Призначення
Добитися прогресу в підтягуваннях дасть силова стрічка. Компактний і недорогий аксесуар забирає більшу частину навантаження, дає змогу м'язам працювати довше й більш технічно. Стрічку можна використовувати для домашніх тренувань, а можна застосовувати в залі. Це якісний інвентар, який підійде для регулярних тренувань.
Переваги:
- Витримує великі навантаження й розтягується удвічі.
- Має рівень навантаження 25-40 кг.
- Підходить для навчання технікою підтягувань і функціонального тренінгу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гумові петлі |
| Довжина окружності | 2080 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Навантаження | 25-40 кг |
| Призначення | Допомога в підтягуваннях і віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Особливості | Двошарова |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x19x4.5мм |
| Тип | Гума петля для підтягування |
| Рівень опору | XS |
| Форма | Кільця |
- Ціна: 523 ₴










