
Гума-петля для підтягувань і тренувань стрічка силова двошарова Zelart FI-0911-5 DUAL POWER BAND
630 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-0911-5
Опис
Якщо шукайте універсальний інвентар для домашніх тренувань і занять на вуличних майданчиках, то Zelart FI-0911-5 DUAL POWER BAND — це найкращий вибір. Стрічка має довжину 2080 мм, її можна зручно закріпити на перекладині, брусах або зачепити за меблі. Вона забезпечує помірне навантаження на м'язи та дає змогу розвивати силу та витривалість.
Ширина петлі для підтягувань становить 29 мм. Інвентар із такими параметрами має рівень навантаження 10-40 кг. Чим більше ви розтягуватимете гумку, тим вищий буде рівень опору та навантаження на м'язи.
Призначення
Латексні петлі застосовуються для виконання вправ на турніку. Під час підтягувань така петля компенсує частину ваги спортсмена та дає йому змогу виконувати вправи з меншими зусиллями. Використовувати таке рішення можуть чоловіки та жінки, у яких не виходить виконати понад 5 повторень у підході. Гумка підійде для людей із початковим і середнім рівнем підготовки.
Переваги:
- Можна використовувати для домашніх силових тренувань.
- Дає змогу підтягуватися з меншими зусиллями.
- Підходить для чоловіків і жінок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Тип | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина окружності | 2080 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Навантаження | 10-40кг |
| Призначення | Допомога в підтягуваннях і віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Особливості | Двошарова |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x29x4.5мм |
| Рівень опору | S |
| Форма | Кільця |
- Ціна: 630 ₴









