
Гума-петля для підтягувань і тренувань стрічка силова Zelart POWER BANDS FI-0889-1 7-16 кг жовтогарячий
254 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-0889-1
Опис
Zelart POWER BANDS FI-0889-1 — це силова стрічка, яка виготовлена у формі кільця. Інвентар такої форми дуже зручно використовувати для виконання підтягувань на перекладині та віджимань на брусах. Використовувати стрічку можна для тренувань у залі та на вулиці.
Стрічка для потягувань виготовляється з дуже еластичного матеріалу — латексу. Він може розтягуватися у 2 і більше разів і залишатися цілим. Висока міцність, стійкість до впливу вологи й еластичність роблять цей інвентар ідеальним вибором для функціональних тренувань.
Гумка має стандартну довжину окружності, яка становить 2080 мм. Вона забезпечує навантаження до 16 кг. Такий показник досягається завдяки мінімальній жорсткості гумки.
Призначення
Резинку з навантаженням 7-16 кг варто використовувати тим, хто має масу тіла до 60 кг. Це можуть бути як дівчата, так і чоловіки. Петля допоможе виконати якісну розминку на різні групи м'язів, може використовуватися в процесі реабілітації після травм, а також компенсує частину навантаження під час підтягування. Для підтягувань такий інвентар варто вибирати тим, хто може впевнено без гумки виконувати 7-8 повторень за підхід.
Переваги:
- Підходить для реабілітації після травм, розминки та воркаута.
- Висока міцність на розрив.
- Призначена для користувачів із масою тіла 50-60 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гумові петлі |
| Довжина окружності | 2080 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Навантаження | 7-16кг |
| Призначення | Допомога в підтягуваннях і віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x13x4.5мм |
| Тип | Гума петля для підтягування |
| Рівень опору | XS |
| Форма | Кільця |
- Ціна: 254 ₴










