
Гума-петля для підтягувань і тренувань стрічка силова Zelart POWER BANDS FI-0889-5 29-79 кг чорний
897 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-0889-5
Опис
Оригінальна петля для підтягувань Zelart POWER BANDS FI-0889-5 має високу міцність. Вона виготовлена з латексу, може розтягуватися в кілька разів. Еластичність матеріалу зберігається на протягу всього терміну використання, лон не боїться вологи. Стрічку можна використовувати в приміщенні та на вулиці.
Петля для підтягувань із жорсткістю XL (максимальна) підійде для новачків. Якщо раніше підтягуватися у вас не виходило, то зі стрічкою ви ммоете освоїти правильну техніку руху дуже швидко. Вона буде компенсувати 29-79 кг ваги тіла, що неабияк знизить навантаження на робочі м'язи.
Призначення
Петля для підтягувань — це універсальний інвентар. Його можна використовувати не тільки новачкам, підійде цей аксесуар і для прогресивних атлетів. Наприклад, можна використовувати стрічку для виконання тяги, залучаючи спину та руки, розгинань на трицепси, присідань. У таких вправах стрічка створюватиме чимале навантаження на м'язи.
Переваги:
- Має високу жорсткість.
- Підходить для новачків у підтягуваннях і силових тренувань атлетів із високим рівнем підготовки.
- Виготовлена зі 100% латексу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гумові петлі |
| Довжина окружності | 2080 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Навантаження | 29-79кг |
| Призначення | Допомога в підтягуваннях і віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x64x4.5мм |
| Тип | Гума петля для підтягування |
| Рівень опору | XL |
| Форма | Кільця |
- Ціна: 897 ₴










