
Гума-петля для підтягувань і тренувань стрічка силова Zelart POWER LOOP FI-2606-4 23-54кг зелений
642 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-2606-4
Опис
Zelart POWER LOOP FI-2606-4 — це силова стрічка, виготовлена в зеленому кольорі. Стрічка має рівень навантаження 23-54 кг. Висока жорсткість гумки дає змогу людям із початковим рівнем підготовки освоїти підтягування й уже на першому зайнятті зробити кілька повторень у цьому управлінні. Займатися з гумкою можуть жінки та чоловіки, а також діти.
Довжина гумки стандартна та становить 2080 мм. Незалежно від зросту та комплекції користувачеві буде зручно використовувати таку гумку на турніку та для виконання силових тренувань. Ширина гумки становить 44 мм. Вона виготовлена з латексу.
Призначення
Освоївши правильну техніку підтягувань, ви можете досягти чималого прогресу в цьому управлінні. Гумка дає змогу це зробити швидше за все. Стрічка з високою жорсткістю слугує початковим рівнем, потім потрібно переходити на стрічки з меншою жорсткістю доти, поки ви повністю не зможете відмовитися від цього інвентарю.
Переваги:
- Допомагає швидко навчитися правильної техніки підтягувань і збільшити результат.
- Підходить для виконання силових тренувань серед атлетів середнього та прогресивного рівня.
- Висока міцність на розрив.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гумові петлі |
| Довжина окружності | 2080 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Навантаження | 23-54кг |
| Призначення | Допомога в підтягуваннях і віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x44x4.5мм |
| Тип | Гума петля для підтягування |
| Рівень опору | L |
| Форма | Кільця |
- Ціна: 642 ₴










