Опис
Латексну стрічку Zelart POWER BANDS FI-3917-B у формі кільця дуже зручно використовувати для підтягувань. Цей інвентар дає змогу виконувати більше повторень за підхід, робить м'язи сильними та витривалими.
Стрічка має розмір 2080x13x4.5 мм. Невелика товщина матеріалу дає йому змогу мінімально впливати на м'язи. Жорсткість стрічки невелика. Навантаження від її використання еквівалентна роботі з обтяженням вагою 15-25 кг. Стрічки з різним навантаженням відрізняються за кольором.
Призначення
Використовувати латексну еластичну стрічку можна, щоб полегшити виконання підтягувань на перекладині або віджимань на брусах. Застосовуючи такий інструмент, ви зможете зробити м'язи витривалішими, а кількість повторень у кожному підході — більшою.
Стрічку можна використовувати як засіб для створення навантаження на м'язи під час відновлення від спортивних травм. Також цей інвентар можна застосовувати для розминки та легких функціональних тренувань. Зі стрічкою можна віджиматися від підлоги, присідати, робити вправи на руки та спину.
Переваги:
- Оптимальна довжина окружності.
- Висока міцність і еластичність матеріалу.
- Можна використовувати вдома, у тренажерному залі або на вуличному майданчику.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гумові петлі |
| Довжина окружності | 2080 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Навантаження | 15-25 кг |
| Призначення | Допомога в підтягуваннях і віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x13x4.5мм |
| Тип | Гума петля для підтягування |
| Рівень опору | XXS |
| Форма | Кільця |
- Ціна: 248 ₴










