Опис
Стрічка Zelart POWER BANDS FI-3917-R має мінімальну жорсткість і виготовлена в червоному кольорі. Цей інвентар підійде для людей, які займаються воркаутом, силовими тренуваннями та проходять реабілітацію після травми.
Петля створює невелике навантаження — від 10 до 40 кг. Дуже сильно рівень навантаження залежить від ступеня розтягування стрічка. Чим більше розтягується стрічка, тим більше зростає навантаження. Петлю з латексу можна розтягнути більше, ніж удвічі. Водночас вона не рветься й після впливу повертається до колишнього розміру.
Призначення
Стрічки сьогодні активно використовуються для виконання підтягувань. Завдяки формі кільця такої інвентар легко фіксується на перекладині. У стрічку потрібно впиратися ногами, тоді підтягуватися буде легше. Також її можна використовувати під час розминки. Виконуючи тягові вправи, розбивання та згинання на руки, ви зможете підготувати м'язів до основної роботи.
Під час реабілітації така стрічка дає змогу плавно нарощувати навантаження на м'язи, не заподіюючи шкоди суглобам і зв'язкам.
Переваги:
- Дає змогу збільшити результати в підтягуванні на турніку.
- Підходить для реабілітації після травм і розминки.
- Тренування зі стрічкою не шкодять суглобам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гумові петлі |
| Довжина окружності | 2080 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Навантаження | 10-40кг |
| Призначення | Допомога в підтягуваннях і віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x28x4.5мм |
| Тип | Гума петля для підтягування |
| Рівень опору | S |
| Форма | Кільця |
- Ціна: 452 ₴











