
Гума-петля для підтягувань і тренувань стрічка силова Zelart POWER BANDS FI-941-6 фіолетовий
733 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-941-6
Опис
Силова стрічка Zelart POWER BANDS FI-941-6 — це універсальний інструмент, який підійде для виконання тренувань на силу, витривалість і координацію рухів. Його активно застосовують у лікувальній фізкультурі, фітнесі, силовому та функціональному тренінгу.
Гумка має стандартну довжину 2080 мм. Її ширина становить 32 мм. Вона міцна та еластична. Латекс має властивість розтягуватися більше, ніж удвічі від початкового розміру. Гумка має яскраве забарвлення, яке дає змогу швидко ідентифікувати її за жорсткістю серед іншого інвентарю. Рівень навантаження становить 15-45 кг.
Призначення
Щоб прогрес у підтягуваннях був швидким, варто використовувати для навчання техніки спеціальну петлю. Вона дасть змогу зменшити навантаження на м'язи, зробити рухи точнішими та технічнішими. У міру адаптації до навантаження можна переходити на стрічки з меншою жорсткістю.
Резинку можна використовувати для домашніх силових тренувань. З нею вдасться тренувати спину, руки та ноги.
Переваги:
- Багатофункційний інвентар для різноспрямованих тренувань.
- Висока міцність і стійкість до розривів.
- Підходить для атлетів із початковим рівнем підготовки.
Таблиця розмірів
| Товар | Розмір окружності (Довжина x Ширина x Товщина) | Жорсткість | Ступінь навантаження | Опір |
|---|---|---|---|---|
| FI-941-1 | 2000x6,4x4,5мм | XXXS | найнижча | 1-6 кг |
| FI-941-2 | 2000x13x4,5мм | XXS | дуже низька | 2-15 кг |
| FI-941-3 | 2000x21x4,5 мм | XS | низька | 6-31 кг |
| FI-941-4 | 2000x24x4,5мм | S | средняя | 7-35 кг |
| FI-941-5 | 2000x29x4,5мм | M | висока | 10-40 кг |
| FI-941-6 | 2000x32x4,5мм | XL | дуже висока | 15-45 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальний |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина окружності | 2080 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Навантаження | 15-45 кг |
| Призначення | Допомога в підтягуваннях і віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x32x4.5мм |
| Рівень опору | XL |
| Форма | Кільця |
- Ціна: 733 ₴










