
Гума-петля для підтягувань і тренувань стрічка силова Sport Fitness LINE FI-9584-1 15-25 кг бірюзовий
480 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-9584-1
Опис
SP-Sport Fitness LINE FI-9584-1 — це петля для підтягувань, яка має довжину 2080 мм. Ширина петлі становить 13 мм, а товщина 4,5 мм. Вона має мінімальний рівень навантаження, що відповідає 15-25 кг. Такий інвентар можна використовувати, щоб компенсувати частину ваги спортсмена під час підтягувань і в такий спосіб полегшити виконання вправи.
Кільцеву стрічку можна легко закріпити на перекладині. Вона дуже гнучка й еластична, виготовлена з латексу. Цей матеріал може розтягуватися кілька разів і не рватися.
Призначення
Для виконання підтягувань можна використовувати стрічку, якщо без неї не виходить виконати жодного повторення або кількість повторень вкрай маленьке. Під час виконання підтягувань зі стрічкою спортсмен впирається в неї ногами, розтягує її. Стрічка чинить опір, виштовхуючи спортсмена вгору. Цей інвентар можна використовувати під час віджимань на брусах. Принцип роботи гумки такий самий, як і з підтягуваннями.
Переваги:
- Дає змогу із мінімальними зусиллями освоїти техніку підтягувань і збільшити кількість повторень.
- Має високу міцність.
- Підходить для функціонального тренінгу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гумові петлі |
| Довжина окружності | 2080 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Навантаження | 15-25 кг |
| Призначення | Допомога в підтягуваннях і віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x13x4.5мм |
| Тип | Гума петля для підтягування |
| Рівень опору | XS |
| Форма | Кільця |
- Ціна: 480 ₴









