
Тренажер роликовий для преса зі зворотним механізмом і упором на лікті Sport AB ROLLER FI-9375 чорний-синій
1 457 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-9375
Опис
Ролик для преса є ефективним засобом для прокачування м'язів живота. Тренажер складається з міцного подвійного колеса, зручної металевої конструкції для упору на лікті та комп'ютері. Пластикові колеса надійно зафіксовані й обладнані поворотним механізмом. Завдяки спеціальним прогумованим вставкам у місцях зіткнення, працювати з тренажером дуже зручно й безпечно. Вбудований комп'ютер відстежує кількість творів, дає змогу планувати та контролювати тренувальний процес, відстежувати прогрес у заняттях.
Призначення
Тренажер AB ROLLER — це не просто колесо для преса, а зручний тренажер для людей із будь-яким рівнем підготовки. Завдяки наявності упору для ліктів, спортсмену легше тримати рівновагу, а поворотний механізм допомагає тренуватися довше та технічніше. Лише кілька хвилин на день дадуть змогу досягти чималих результатів, а завдяки килимку в комплекті виконувати вправи можна в будь-якому місці.
Переваги колеса для преса:
- Комп'ютер дає змогу контролювати кількість виконань.
- Килимок у комплекті захистить підлогове покриття й дасть змогу колесу їздити плавніше.
- Вбудований поворотний механізм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Колесо для преса: 1 шт.Комп'ютер: 1 шт.Коврик: 1 шт |
| Вага | 1492 г |
| Вага користувача | 100 кг |
| Тип | Колеса для преса |
| Діаметр | Діаметр ролика: 10.5 см |
| Матеріал | Пластик/ Метал |
| Механізм | Плавний поворотний механізм |
| Призначення | Для опрацювання м'язів преса рук ніг і спини, тонус м'язів кора |
| Розміри (ДхШхВ) | Довжина: 25см, Ширина: 27см, Висота: 29см |
| Тип | Подвійні |
- Ціна: 1 457 ₴










