
Гантелі розбірні сталеві хромовані 15 кг Sport TA-80002-15 2 шт. по 7,5 кг хром
2 048 ₴
- Готово до відправки
- Код: TA-80002-15
Опис
Розбірні гантелі виготовлені з металу та мають загальну вагу 15 кг. Вони укомплектовані дисками різної ваги, а також замками на різі. Довжина грифа становить 40 см і дає змогу зручно захопити спортивний снаряд. Хромовані металеві гантелі мають великий запас міцності та тривалий термін експлуатації. Водночас така вага має набагато компактніший вигляд, ніж, наприклад, у разі пластикових гантелей. На ручках є насічки, які запобігають ковзанню рук під час виконання вправ. На кожному диску вказана вага.
Призначення
Використовувати набір гантелей можна в домашніх умовах. Це ідеальний варіант для тренувань на всі групи м'язів. За допомогою такого набору ви зможете прокачати біцепс, трицепс, м'язи спини, ніг і грудей. Підібрати правильну вагу обтяження теж не становитиме труднощів завдяки різноманітному комплекту дисків. Регулювати навантаження можна з мінімальним кроком. Це дає змогу використовувати гантелі чоловікам, жінкам і навіть дітям.
Переваги:
- Ідеальний комплект для домашнього використання.
- Мінімальний крок щодо регулювання ваги.
- Укомплектовані замками на різі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Вага | 15 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Диски: 0,5 кг-4шт1кг-4шт1,5кг-4штГриф: 2 шт Замки (Барашки): 4 шт |
| Тип | Гантелі |
| Тип замка | Нарізний |
| Довжина: | 40 см |
| Комплектація | 2x7.5кг |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Хром |
| Тип | Розбірні |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 2 048 ₴






