
Гантелі розбірні сталеві хромовані 40 кг Sport TA-80002-40 2 шт. по 20 кг хром
5 070 ₴
- Готово до відправки
- Код: TA-80002-40
Опис
Щоб тренуватися в силовому стилі, необов'язково відвідувати тренажерний зал. Завдяки комплекту гантелей по 20 кг кожна, ви зможете тренуватися в домашніх умовах і виконувати вправи на всі групи м'язів. Металевий гриф гантелі має довжину 40 см, що робить захоплення зручним для користувачів із будь-яким розміром руки. Додатковий комфорт забезпечують насічки на грифі, які перешкоджають ковзанню рук. У наборі також є сполучна муфта, за допомогою якої можна зібрати штангу з двох гантелей. Висока міцність з'єднання досягається завдяки різі. Аналогічним способом за допомогою різі на грифі фіксуються замки. Всі диски хромовані та захищені від корозії.
Призначення
Комплект SP-Sport TA-80002-40 вагою 40 кг являє собою 2 в 1: його можна використовувати як дві окремі гантелі або як одну штангу. Розбірні гантелі та штанга пропонують широкий вибір вправ на всі групи м'язів. Плавне регулювання ваги завдяки великому комплекту дисків різної маси дає змогу підібрати оптимальне навантаження для будь-якої вправи.
Переваги:
- Гантелі трансформуються в штангу завдяки сполучній муфті.
- Ідеально підходять для домашнього використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Вага | 40 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Блины: 1кг-4шт1,5кг-4шт2кг-4шт2,25кг-4шт2,5кг-4штГриф: 2штЗамки (Барашки): 4шт |
| Тип | Гантелі |
| Тип замка | Нарізний |
| Довжина: | 40 см |
| Комплектація | 2x20кг |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Хром |
| Тип | Розбірні |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 5 070 ₴










