
Гантелі розбірні сталеві хромовані в пластиковому кейсі 2 штуки 30 кг YORK FITNESS TA-80047-30 2 шт. по 15 кг хром
4 103 ₴
- Готово до відправки
- Код: TA-80047-30
Опис
Отримати силове навантаження можна в домашніх умовах завдяки набору гантелей YORK FITNESS TA-80047-30. Загальна вага набору становить 30 кг, кожна гантель важить 15 кг і укомплектована однаковим набором металевих дисків. Хромовані диски захищені від корозії. Нековзні ручки забезпечують надійне захоплення і знижують навантаження на передпліччя. У наборі є диски по 0,5 кг, 1,25 кг, 2,5 кг, що дає змогу регулювати навантаження з невеликим кроком. Також набір містить нарізні замки та сполучну муфту, яка дає змогу трансформувати гантелі в штангу. До набору входять багатофункціональні ручки та гриф для гирі.
Призначення
Набір гантелей вагою 30 кг вистачить для домашніх тренувань, якщо у вас початковий або середній рівень підготовки. У деяких вправах такий набір знадобиться навіть досвідченим атлетам, які мають серйозні силові показники. Вага обтяжень можна регулювати, і це дає змогу всього за допомогою пари гантелей виконувати широкий спектр вправ на руки, ноги, груди, спину та плечі. Водночас металеві гантелі набагато компактніші від пластикових і займають мало місця.
Переваги:
- Набір містить усе необхідне для домашніх тренувань у силовому стилі.
- Всі елементи набору виготовлені з міцного металу та захищені від корозії спеціальним покриттям.
- На кожному диску вказана вага.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | York Fitness |
| Вага | 30 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Диски: 0,5 кг-4шт1,25 кг-4шт2,5 кг-8 шт Гриф: 2 шт Замки (Барашки): 4штКейс |
| Тип | Гантелі |
| Тип замка | Нарізний |
| Довжина: | 35 см |
| Комплектація | 2x15кг |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Хром |
| Тип | Розбірні |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 4 103 ₴







