Опис
KIS TA-8209-15 — це набір розбірних гантелей вагою 7,5 кг кожна. Хромовані гантелі мають дуже стильний та добре захищений від впливу вологи і, як наслідок, корозії. Диски різної ваги мають різні розміри. Вага прописаний на кожному диску. Довжина грифа становить 33 см. На різь, що є на грифі, можна накрутити замки, які входять до комплекту постачання. Використання замків під час тренування дасть змогу зробити їх набагато безпечнішими. На грифах у місцях захоплення руками є насічки. Користуватися такими гантелями набагато зручніше, адже вони не вислизають навіть із вологих рук.
Призначення
Використовувати гантелі можна в домашніх умовах, хай де ви будете. Невеликий набір на 15 кг буде достатній для того, щоб прокачати основні групи м'язів середньостатистичній людині. Перевагою розбірних гантелей є можливість плавного регулювання ваги в міру зростання можливостей організму або залежно від типу вправи. Це дає змогу точно підібрати навантаження як чоловікові, так і жінці, навіть дитині, яка користуватиметься цим комплектом.
Переваги:
- Плавне регулювання навантаження завдяки наявності млинців різної ваги.
- Компактні розміри.
- Укомплектовані замками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kis |
| Вага | 15 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Диски: 0,5 кг-4шт1,25 кг-8шт2,5кг-8 шт Гриф: 2 шт Замки (Барашки): 4 шт |
| Тип | Гантелі |
| Тип замка | Нарізний |
| Довжина: | 33 см |
| Комплектація | 2x7.5кг |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Хром |
| Тип | Розбірні |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 2 041 ₴






