Опис
Комплект SP-Sport TA-8054-25 містить 2 розбірні гантелі загальною вагою 25 кг. Диски та грифи хромовані, що захищає їх від впливу вологи та, як наслідок, появи корозії. Покриття стійке до пошкоджень. Гантелі укомплектовані дисками різної ваги, що дає змогу плавно змінювати навантаження. Щоб диски не спадали під час вправ, у комплекті передбачені замки. Нарізні замки щільно притискають диски одна до одної, запобігаючи шуму під час інтенсивних рухів. Також на замках є спеціальний фіксатор, який перешкоджає їхньому ослабленню.
Призначення
Набір гантелей ідеально підходить для домашніх тренувань. Він дає змогу опрацьовувати м'язи рук, ніг, спини та грудей. Водночас рівень навантаження можна регулювати з мінімальним кроком, що робить гантелі універсальним інвентарем як для чоловіків, так і для жінок. Такий комплект підійде не тільки для силових тренувань, а й для фітнесу. У міру прогресу можна збільшувати вагу, додаючи додаткові диски на гриф.
Переваги:
- Металеві гантелі мають компактний розмір і великий запас міцності.
- Замки з додатковим фіксатором, що запобігає їх ослабленню.
- Ручки з насічками для комфортного та надійного хвату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Вага | 25 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Диски: 0,5 кг-4шт1,25 кг-8шт2,5кг-4шт Гриф: 2 шт Замки (Барашки): 4 шт |
| Тип | Гантелі |
| Тип замка | Нарізний |
| Довжина: | 40 см |
| Комплектація | 2x12.5кг |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Хром |
| Тип | Розбірні |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 3 480 ₴





