Опис
Щоб виконувати силові тренування в домашніх умовах, необов'язково влаштовувати цілий спортзал. Для цього досить придбати кілька гантелей вагою 20 кг. Кожна гантель важить 10 кг і виготовлена з металу. Хромування захищає всі елементи набору від появи корозії й надає їм привабливого зовнішнього вигляду. До набору входять диски різної ваги — від 0,5 кг до 2,5 кг. Це дає змогу з мінімальним кроком регулювати навантаження в різних вправах. Нарізні замки гарантують надійну фіксацію дисків на грифі. Також на замку є спеціальний механізм, який запобігає його ослабленню й робить тренування ще безпечнішим. На ручці є насічки, які роблять захоплення надійнішим.
Призначення
Тренуватися за допомогою гантелей по 10 кг можна для розвитку м'язів рук, плечей, спини, грудей і навіть ніг. Залежно від обраної вправи та рівня вашої підготовки вагу на гантелях можна міняти. Гантелі добре підходять як для початківців, так і для прогресивних атлетів, які бажають тренуватися в домашніх умовах. Металевий інвентар не займає багато місця.
Переваги:
- Компактні розміри.
- Замки в комплекті роблять тренування безпечнішими.
- Дають змогу тренувати всі групи м'язів у домашніх умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Вага | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Диски: 0,5 кг-4шт1,25 кг-4шт2,5кг-4шт Гриф: 2 шт Замки (Барашки): 4шт |
| Тип | Гантелі |
| Тип замка | Нарізний |
| Довжина: | 35 см |
| Комплектація | 2x10кг |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Хром |
| Тип | Розбірні |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 3 139 ₴







