
Стрічка еластична для фітнесу та йоги LiveUp LP8415-XS
221 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: LP8415-XS
Опис
Еластична стрічка Livepro Fitness — це універсальний тренажер для розвитку та зміцнення м'язів, стретчингу та спортивної реабілітації. Стрічка виготовлена з натурального латексу, що забезпечує її високу міцність і довговічність. Латекс зберігає свою пружність навіть після тривалого інтенсивного використання. Матеріал стійкий до зношування, безпечний і має приємну на дотик гладку текстуру. Завдяки компактним розмірам і невеликій вазі стрічки, займатися з нею можна в будь-якому місці. Колір і позначення на лицьовій стороні виробу вказує на рівень опору.
Призначення
Фітнес-гумка дає змогу виконувати комплекси вправ на всі групи м'язів, тренувати гнучкість, координацію й баланс. Найпопулярнішими вправами зі стрічкою опору є присідання, випади, тяги, відведення ніг убік та інше. Тренажер підходить для занять фітнесом, пілатесом, щоденної гімнастики та реабілітації.
Переваги:
- Високоякісний латексний матеріал безпечний і довговічний.
- Стрічка опору дає змогу виконувати вправи на всі групи м'язів.
- Компактні розміри та невелика вага дають змогу брати стрічку із собою й тренуватися в будь-якому зручному місці.
Таблиця розмірів
| Модель | Колір | Розмір окружності (Довжина х Ширина х Товщина) | Жорсткість | Ступінь навантаження |
|---|---|---|---|---|
| LP8415-XS | Жовтий | 2000х150х0.3мм | 5LB | Дуже легка |
| LP8415-S | Зелений | 2000х150х0.4мм | 10LB | Легка |
| LP8415-M | Червоний | 2000х150х0.5мм | 15LB | Середня |
| LP8415-L | Синій | 2000х150х0.6мм | 20LB | Важка |
| LP8415-XL | Чорний | 2000х150х0.7мм | 25LB | Дуже важка |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LiveUp |
| Довжина | 200 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Жовтий |
| Тип | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 200 см |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Призначення | Створює опір під час виконання вправ допомагає покращувати силу гнучкість баланс і рухливість |
| Розміри (ДхШхТ) | 2000х150х0.3мм |
| Спорт | Фітнес, Йога, диванес, Тренажерний зал, Кросфіт, Баланс, Стретчинг |
| Рівень опору | 5LB |
- Ціна: 221 ₴









