Опис
Еластична стрічка для фітнесу Zelart FI-3141-1_5 має дуже зручну форму та розмір, завдяки чому не впивається в руки та дає змогу з комфортом виконувати будь-які вправи.
Стрічка має довжину 150 см і ширину 15 см. Її можуть використовувати люди з будь-яким ростом і комплекцією. Використання як матеріалу виготовлення латексу дало змогу надати стрічці необхідну міцність і еластичність. У міру натягу матеріал створює навантаження на м'язи, стимулює ріст їхньої сили та витривалості. Латекс безпечний для дітей та дорослих.
Призначення
Еластична стрічка має вкрай широку сферу застосування. Її можна використовувати для виконання вправ на м'язи всього тіла. Кінці стрічки не сомкнути, що дає змогу лише розширити список доступних до виконання вправ. Регулярні заняття зі стрічкою дадуть змогу тримати тіло в тонусі.
Стрічка стане повноцінною заміною дорогої й громіздкому інвентарю й дасть змогу тренуватися в домашніх умовах. Також її можна використовувати в тренажерному залі для розминки перед основним навантаженням.
Переваги:
- Дає змогу ефективно розігріти м'язи.
- Замінює гантелі або штангу та підходить для домашніх тренувань.
- Ширина та довжина стрічки підібрані для комфортного виконання вправ на все тіло.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Довжина | 150 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стрічки еластичні |
| Довжина: | 150 см |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Призначення | Створює опір під час виконання вправ допомагає покращувати силу гнучкість баланс і рухливість |
| Розміри (ДхШхТ) | 150смx15смx0.25мм |
| Спорт | Фітнес, Йога, диванес, Тренажерний зал, Кросфіт, Баланс, Стретчинг |
| Тип | Стрічкові |
- Ціна: 174 ₴











