Опис
Для виконання класичних підтягувань на турніку можна використовувати допоміжний інструмент у формі стрічки Zelart POWER BANDS FI-3917-BK. Петля для підтягувань із латексу компенсує частину навантаження, що дає змогу тренуватися довше та виконати ще кілька повторень у відмову.
Стрічка має стандартну довжину обводу як для такого інвентарю, вона становить 2080 мм. У неї невеликий рівень жорсткості, навантаження від стрічки залежить від ступеня її розтягнення й може коливатися від 25 до 40 кг. Латексну стрічку можна розтягнути удвічі й більше.
Призначення
Добитися прогресу, використовуючи стрічку під час підтягувань, вам вдасться швидше. Цей інструмент підійде для атлетів із масою тіла 65-80 кг. Якщо ви можете зробити хоча б 5 підтягувань без гуми, то з нею кількість повторень вдасться збільшити до 8-10. Застосування стрічки позитивно позначається на техніці вправи. М'язи відчувають менше навантаження, і рух виходить правильнішим і впевненішим.
Переваги:
- Можна використовувати для функціональних тренувань та воркаута.
- Не боїться вологи та може застосовуватися на вулиці та в приміщенні.
- Створює невелике навантаження, еквівалентне 25-40 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гумові петлі |
| Довжина окружності | 2080 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Навантаження | 25-40 кг |
| Призначення | Допомога в підтягуваннях і віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x20x4.5мм |
| Тип | Гума петля для підтягування |
| Рівень опору | XS |
| Форма | Кільця |
- Ціна: 355 ₴











