Опис
Zelart POWER BANDS FI-3917-V — це петля для підтягувань, навантаження якої регулюється залежно від ступеня розтягування. Якщо ви хочете отримати максимальне навантаження на м'язи, то стрічку потрібно розтягнути якомога сильніше. Рівень навантаження коливається в межах 20-45 кг.
Стрічка виготовлена у фіолетовому кольорі, це дає змогу відрізнити її від іншого аналогічного інвентарю. Стрічка має стандартну довжину окружності 2080 мм. Від моделей з іншою жорсткістю її вирізняє ширина. Петля виготовлена з латексу.
Призначення
Латексні силові стрічки мають великий запас міцності та дуже добре розтягуються. Крім класичних підтягувань, цей інвентар застосовується для виконання силових тренувань, розминки, відновлення після травм, виконання допоміжних вправ у єдиноборствах. Бойци часто застосовують стрічки для збільшення сили та швидкості удару.
У лікувальній фізкультурі вправи зі стрічкою дають змогу створювати додаткове навантаження на м'язи без застосування обтяжень. Це щадна для суглобів робота.
Переваги:
- Дає змогу збільшити силу та витривалість м'язів.
- Можна використовувати для лікувальної фізкультури.
- Підходить для застосування в приміщенні та на вулиці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гумові петлі |
| Довжина окружності | 2080 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Навантаження | 20-45кг |
| Призначення | Допомога в підтягуваннях і віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x32x4.5мм |
| Тип | Гума петля для підтягування |
| Рівень опору | M |
| Форма | Кільця |
- Ціна: 684 ₴











