Опис
Zelart POWER BANDS FI-941-2 — це петля для підтягувань із мінімальним опором. Цей інвентар дає змогу несуттєво зменшити навантаження на м'язи під час підтягувань. Ви зможете зробити більше повторень у підході, м'язи стануть витривалішими.
Рівень навантаження становить 2-15 кг. Такий показник вважається мінімальним. Латексна стрічка має невелику товщину та ширину, а ось її довжина залишається незмінною і становить 2080 мм. Це досить, щоб встановити петлю на турнік і зачепитися за неї ногою під час виконання вправи.
Призначення
Сфера застосування стрічки не обмежується тільки воркаутом. Застосовує інвентар можна під час реабілітації після травм. Багато програм реабілітації містять вправи зі стрічкою, оскільки вона не перевантажує суглоби та дає змогу дуже плавно збільшувати навантаження на м'язи.
Якщо використовувати стрічку для розминки, то вдасться якісно прогріти м'язи перед основним тренуванням і зменшити ймовірність травми.
Переваги:
- Універсальна в застосуванні.
- Можна використовувати для реабілітації після травм, підтягувань і функціонального тренінгу.
- Має невелику жорсткість.
Таблиця розмірів
| Товар | Розмір окружності (Довжина x Ширина x Товщина) | Жорсткість | Ступінь навантаження | Опір |
|---|---|---|---|---|
| FI-941-1 | 2000x6,4x4,5мм | XXXS | найнижча | 1-6 кг |
| FI-941-2 | 2000x13x4,5мм | XXS | дуже низька | 2-15 кг |
| FI-941-3 | 2000x21x4,5 мм | XS | низька | 6-31 кг |
| FI-941-4 | 2000x24x4,5мм | S | средняя | 7-35 кг |
| FI-941-5 | 2000x29x4,5мм | M | висока | 10-40 кг |
| FI-941-6 | 2000x32x4,5мм | XL | дуже висока | 15-45 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальний |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина окружності | 2080 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Навантаження | 2-15 кг |
| Призначення | Допомога в підтягуваннях і віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x13x4.5мм |
| Рівень опору | XXS |
| Форма | Кільця |
- Ціна: 340 ₴











