Опис
Завдяки використанню пом'якшувальної накладки на гриф HIP THRUST PAD EZOUS L-03 вдасться уникнути появи синців і саден у місцях зіткнення грифа зі шкірою спортсмена. Накладка має довжину 40 см, а її діаметр становить 15 см. Аксесуар такого розміру закриває місця, на які найбільше тисне гриф. Накладка виготовлена з міцного поліуретану в чорному кольорі. Як наповнювач використаний нітрильний каучук. Матеріал вирізняється високою пластичністю та чудово амортизує тиск штанги під час використання обтяжень будь-якої ваги.
Призначення
Пом'якшувальна накладка на гриф призначена для підвищення комфорту тренувань із додатковою вагою. Це ідеальне рішення для присідань зі штангою на плечах. Також можна використовувати накладку для виконання інших вправ, у яких гриф розміщується на плечах. Чим більша вага обтяження, тим комфортніше буде спортсмену займатися з такою накладкою. Оскільки без використання накладки можливе виникнення больових відчуттів у шиї та плечах через тиск штанги. Накладка підійде для спортсменів-початківців і професіоналів. Завдяки компактному розміру та невеликій вазі її можна брати із собою на тренування у звичайній спортивній сумці.
Переваги:
- Компактний розмір.
- Дає змогу з комфортом виконувати вправи, де штанга розміщується на плечах.
- Підходить для спортсменів різних напрямів і рівня підготовки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EZOUS |
| Довжина | 40 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Каучук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 727 г |
| Тип | Накладки на гриф |
| Діаметр | 15 см |
| Довжина: | 40 см |
| Колекція | EZOUS Gym |
| Кріпити | Липучка на всій довжині |
| Матеріали | Матеріал верху: Поліуретан (PU) Матеріал наповнювача: Нітрильний каучук (NBR) |
| Призначення | Пом'якшення тиску від грифа та підвищення комфорту під час виконання силових вправ |
| Технології | Зносостійкість Протичність Долговість |
| Форма | Валик |
- Ціна: 1 388 ₴











