Опис
Спортивний кубок Sport Motion C-6799A має урочистий дизайн і місце під жетон, яке дає змогу зробити нагороду індивідуальною. На жетоні можна залишити пам'ятник або нанести інформацію про змагання. Кубок має класичний дизайн, доповнений декоративною кришкою та ручками з боків. Усі елементи кубка, включно з чашею, виготовлені з пластику. Його висота становить 21,5 см. Діаметр чаші кубка становить 6,5 см. такою компактною, універсальною нагородою можна відзначити учасників змагань, різних конкурсів та інших заходів.
Призначення
Нагородний спортивний кубок підійде для будь-яких видів спорту, адже він має універсальний дизайн. Такий кубок можна використовувати хоч для нагородження учасників змагань з легкої атлетики, хоч для боксу або вільної боротьби. Нагорода підійде як для командного першості, так і для індивідуальних зарахунків. Нею можна доповнити медаль і зазначити всю призову трійку.
Переваги:
- Підходить для будь-яких видів спорту завдяки універсальному дизайну.
- Можна використовувати для нагородження учасників змагань будь-якого віку та рівня кваліфікації.
- Має урочистий вигляд завдяки безлічі декоративних елементів і витонченим лініям ручок.
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 21,5 см | 11см | 6,5 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 21.5 см |
| Діаметр чаші | 6.5 см |
| Кришка | З кришкою |
| Матеріали | П'єдестал: ПластикНожка: ПластикЧаша: ПластикКришка: Пластик |
| Місце під жетон | З місцем під жетон |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Ширина | 11 см |
- Ціна: 428 ₴






