Опис
Sport Motion C-6799B — невеликий нагородний кубок, який можна використовувати для будь-яких змагань. Кубок має універсальний дизайн, на ньому немає темачних елементів, які могли б віднести його до одного з відомих видів спорту або дисциплін. Його висота становить 20,5 см. Кубок середнього розміру виготовлений у золотому кольорі. Чаша встановлена на невеликий пластиковий п'єдестал, на якому можна розмістити табличку з пам'ятним написом. Сама чаша прикрита декоративною кришкою, а з боків є ручки. Все це робить дизайн кубка більш урочистим і привабливим.
Призначення
Використовувати кубок можна для нагородження учасників спортивних змагань, а також щоб відзначити учасників різних заходів і конкурсів. Оскільки кубок має універсальний дизайн, його можна використовувати для найрізноманітніших урочистостей. Під час нагородження спортсменів кубок можна використовувати як доповнення до медалі та вручати кожному зі призової трійки.
Переваги:
- Підходить для нагородження учасників змагань в індивідуальному або кардіологному зарахунку.
- Можна використовувати в будь-яких видах спорту та на неспортивних заходах.
- Має привабливий дизайн і середній розмір.
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 20,5см | 10,5 см | 6,3см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20.5 см |
| Діаметр чаші | 6.3 см |
| Кришка | З кришкою |
| Матеріали | П'єдестал: ПластикНожка: ПластикЧаша: ПластикКришка: Пластик |
| Місце під жетон | З місцем під жетон |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Ширина | 10.5 см |
- Ціна: 367 ₴






