Опис
Спортивний кубок із ручками Sport Motion C-6799C — невелика приваблива нагорода, яку можна використовувати спільно з медалями або як окремий атрибут. Дизайн кубка містить, крім ручок, також декоративну кришку. Висота кубка разом із п'єдесталом становить 18,5 см. На п'єдесталі є місце під табличку з гравіюванням, що дає змогу індивідуально змінювати дизайн нагороди. Діаметр чаші становить 5,3 см. Усі елементи кубка виготовлені із пластику. Чаша, ручки та кришка пофарбовані фарбою золотого кольору. На кубці передбачено місце для встановлення жетону.
Призначення
Використовувати спортивний кубок із місцем під жетон можна для нагородження учасників змагань різного масштабу. Така нагорода може вручатися як за досягнення в індивідуальному першості, так і за командні досягнення. Компактний кубок стане приємним доповненням до медалі та письма. Це універсальний варіант нагороди, який не має тематичних елементів і може використовуватися для будь-яких видів спорту.
Переваги:
- Підходить для будь-яких видів спорту.
- Можна використовувати разом із медалями або як окрему нагороду.
- Підходить для нагородження призерів і переможців змагань.
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 18,5 см | 9,5см | 5,3см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18.5 см |
| Діаметр чаші | 5.3 см |
| Кришка | З кришкою |
| Матеріали | П'єдестал: ПластикНожка: ПластикЧаша: ПластикКришка: Пластик |
| Місце під жетон | З місцем під жетон |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Ширина | 9.5 см |
- Ціна: 335 ₴






