Опис
Щоб змагання пройшли на найвищому рівні, варто використовувати якісну нагородну атрибутику. мітити зусилля учасників змагань можна за допомогою універсального спортивного кубка Sport Crown JZ2066A-1. Це кубок заввишки 60 см із великою чашею, накритою кришкою з візерунками. На кубці є місце під жетон, що дає змогу зробити дизайн нагороди унікальним. На нього можна нанести гравіювання. На жетоні можуть бути вказані назва, місце та дата проведення змагань або інша інформація, яка дасть спортсмену ще довго пам'ятати про захід. Кубок представлений у трьох базових кольорах, що дає змогу зібрати комплект нагород для призової трійки.
Призначення
Кубок із місцем під жетон можна використовувати для нагородження учасників конкурсів і спортивних змагань незалежно від їхнього рангу та типу. Кубок підійде для проведення церемонії награбування за командними та індивідуальними видами спорту. Нагорода може використовуватися як окремо, так і разом із медалями. За допомогою кубка можна зазначити старання спортсмена або спортивної команди та мотивувати учасників змагань ще більше працювати на досягнення успіху.
Переваги:
- Підходить для змагань будь-якого рангу.
- Представлений у трьох базових кольорах.
- Містить місце для жетона з гравіюванням.
- Має універсальний спортивний дизайн.
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 60см | 31 см | 19 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60 см |
| Діаметр чаші | 19 см |
| Кришка | З кришкою |
| Місце під жетон | З місцем під жетон |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Колір | Золотий |
| Ширина | 31 см |
- Ціна: 2 689 ₴










