Опис
Висота універсального спортивного кубка становить 57 см. Кубок Sport Crown JZ2066A має привабливий дизайн і чималий розмір. Нагорода встановлена на невеликий постамент, на якому є місце під жетон. На жетон може бути нанесене гравіювання з інформацією про змагання, а також про спортивну дисципліну, за яку вручається ця нагорода. Широка чаша кубка зверху закрита кришкою. З боків є ручки, за які кубок можна зручно утримувати. Нагорода пофарбована якісною фарбою, покриття глянсове. Кубок можна придбати в золотому, срібному та бронзовому кольорах.
Призначення
Універсальний кубок можна використовувати для нагородження учасників змагань з будь-яких видів спорту, адже його дизайн не містить тематичні елементи, які могли б вказувати на конкретну спортивну дисципліну. Також такий кубок підійде для змагань будь-якого рівня. Його розкішний спортивний дизайн дасть змогу зробити церемонію нагородження учасників змагань по-справжньому урочистою й пам'ятною.
Переваги:
- Підходить для змагань будь-якого рівня.
- Можна використовувати для церемонії награбування за будь-якими видами спорту.
- У конструкції кубка є місце під жетон.
- Представлений у трьох кольорах.
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 57 см | 29 см | 17 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 57 см |
| Діаметр чаші | 17 см |
| Кришка | З кришкою |
| Місце під жетон | З місцем під жетон |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Колір | Золотий |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 2 304 ₴










