Опис
Про престиж змагання свідчить якість нагород. Щоб відзначити успіхи учасників змагань і мотивувати їх ще більше працювати для досягнення нових результатів, варто використовувати яскраву та привабливу нагородну атрибутику. Універсальний спортивний кубок Sport Crown JZ2066B допоможе нагородити учасників змагань в індивідуальному зарахунку та Фрутті першості. Дизайн кубка можна персоналізувати за допомогою жетона, місце під який у ньому передбачене. Кубок має висоту 50 см, ручки для зручного захоплення та кришку, яка накриває велику чашу. Кубок представлений у золотому, срібному та бронзовому кольорах, що дає змогу зібрати повний комплект нагород для всієї призової трійки.
Призначення
Використовувати великий спортивний кубок можна для нагородження переможця змагань. Також таку нагороду можна підібрати за кольором для нагородження призерів змагань. Рівень змагань значення не має — використовувати такі кубки можна для всеукраїнських,фаній, міських або фронтальних змагань. Нагороду можна використовувати в комплекті з медаллю або вручати окремо. Такі кубки підійдуть для нагородження команд і призерів в індивідуальному зарахунку.
Переваги:
- Має яскравий дизайн і великий розмір.
- Можна використовувати для церемонії награбування на індивідуальних і командних змаганнях.
- Представлений у 3 кольорах і підходить для нагородження всіх призерів змагань.
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 50см | 25 см | 15см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 см |
| Діаметр чаші | 15 см |
| Кришка | З кришкою |
| Місце під жетон | З місцем під жетон |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Колір | Золотий |
| Ширина | 25 см |
- Ціна: 1 590 ₴










