Опис
Якщо хочете зробити змагання незабутніми та надовго залишити приємні враження в пам'яті їхніх учасників, варто використовувати якісну нагородну атрибутику. Спортивний кубок Sport Diadem JZ195798 має висоту 48,5 см. Кубок представлений у золотом, срібному та бронзовому кольорі, має глянсове покриття, яке додає йому урочистості та робить його яскравішим і привабливішим. Чаша кубка закрита кришкою, а з боків є ручки. Дизайн кубка універсальний і не містить елементів, які могли б вказувати на конкретний вид спорту, тому його можна застосовувати для будь-яких змагань незалежно від спортивної дисципліни.
Призначення
Кубок можна використовувати для нагородження учасників спортивних змагань, а також різних заходів. Нагорода досить велика та яскрава, підійде для нагородження учасників командного першості, а також може використовуватися як індивідуальний приза. Для нагородження переможця можна придбати кубок у золотому кольорі, срібний підійде для другого місця, бронзовий — для третього. Нагороди підійдуть для дитячих та дорослих змагань.
Переваги:
- Можна використовувати для змагань із командних видів спорту й індивідуальних.
- Має універсальний дизайн.
- Кілька кольорів в асортименті дає змогу використовувати кубок для нагородження всієї призової трійки спортсменів.
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 48.5см | 24 см | 14 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 48.5 см |
| Діаметр чаші | 14 см |
| Кришка | З кришкою |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Колір | Золотий |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 1 467 ₴










