Опис
Завдяки привабливому дизайну та великому розміру спортивний нагородний кубок Sport Dynamic Football JZ23346A дасть змогу відзначити досягнення учасників змагань найвищого рівня. На кубці є місце під жетон, яке дає змогу індивідуально змінювати дизайн. Завдяки наявності жетона на кубці за допомогою гравіювання можна зобразити інформацію про самі змагання, місце та дату їх проведення. Металева чаша кубка розміщується на невеликому постаменті, виготовленому з пластику. Кубок має чималу вагу. Тематичний футбольний дизайн дає змогу використовувати такий кубок для нагородження учасників змагань із футболу, футзалу або мініфутболу. Кубок виготовлений у золотому кольорі, має глянсове покриття.
Призначення
Яскрава нагородна атрибутика дасть змогу відзначити успіхи команди з футболу на змаганнях. Така атрибутика підійде для нагородження учасників змагань як серед дітей, так і серед дорослих. Кубок можна використовувати під час проведення аматорських або професійних змагань. Це чудовий варіант нагороди для шкільних, студентських змагань і проведення міських, службових, Фермальних і навіть всеукраїнських турнірів із футболу.
Переваги:
- Підходить для нагородження учасників змагань будь-яких вікових категорій.
- Має місце під жетон.
- Має чималий розмір і тематичний дизайн
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 44 см | 11см | 11см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 44 см |
| Діаметр чаші | 11 см |
| Кришка | Без кришки |
| Матеріали | П'єдестал: ПластикНожка: ПластикЧаша: Метал |
| Місце під жетон | З місцем під жетон |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Тематика | футболбол |
| Ширина | 11 см |
- Ціна: 1 528 ₴







