Опис
Нагороджений кубок Sport CS-031 — атрибут для переможців спортивних змагань, турнірів і чемпіонатів. Він зроблений у класичному стилі, золота чаша з фігурними ручками та кришкою символізує успіх і високі досягнення в певній дисципліні. Чашу прикрашають листя лавра та фігурні візерунки. Вони надають кубку урочистішого та значущішого вигляду. На пластиковій основі досить місця для таблички з гравіюванням. Кубок має 21 см заввишки та постачається в картонній коробці.
Призначення
Спортивний кубок призначений для нагородження чемпіонів у будь-якому виді спорту. Універсальна нагорода може вручатися спортсмену або команді за перемогу або демонстрацію високих результатів у певній дисципліні. Кубок також підходить для нагородження переможців корпоративних змагань, шкільних спортивних свят або аматорських турнірів.
Переваги:
- Вишуканий дизайн, що символізує перемогу.
- Може використовуватися як головний приз у різних змаганнях.
- Підходить для всіх видів спорту, шкільних і корпоративних заходів.
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 21см | 12 см | 6 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 21 см |
| Діаметр чаші | 6 см |
| Кришка | З кришкою |
| Матеріали | П'єдестал: ПластикНожка: ПластикЧаша: ПластикКришка: Пластик |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Паковання | Кольорова картонна коробка |
| Ширина | 12 см |
- Ціна: 211 ₴





