Матеріал: пластик.
Матеріал основи: пластик.
Висота: 38 см.
Діаметр чаші: 11 см.
Цвет: золото.
Призначення: для нагородження учасників спортивних змагань.
Універсальний спортивний кубок — нагородна атрибутіка для будь-якого спортивного заходу. Кубок можна вручати призерам і переможцям міських, обласних і всеукраїнських турнірів і чемпіонатів. Нагорода виготовлена з пластику та пофарбована фарбою золотого кольору.
Кубок із ручками — це пам'ятна нагорода, яка чудово впишеться в колекцію медалей або доповнить інтер'єр спортивного кабінету.
На кубці немає гравіювання й табличка. Їх потрібно замовляти окремо. Наявність напису на нагороді зробить її більш персоналізованою.
Кубок підійде для змагання з усього виду спорту, все завдяки універсальному дизайну. Його можна використовувати для нагороди спортсменів у будь-яких номінаціях, у кардіологі й індивідуальному зарахуванні.
Переваги спортивного кубка:
- Універсальний дизайн.
- Підходить для всіх видів спорту.
- Виготовлений із пластик.
- Висота 38 см.
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 38 см | 18 см | 11см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 38 см |
| Діаметр чаші | 11 см |
| Кришка | З кришкою |
| Матеріали | П'єдестал: ПластикНожка: ПластикЧаша: ПластикКришка: Пластик |
| Місце під жетон | З місцем під жетон |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Ширина | 18 см |
- Ціна: 735 ₴






