Опис
Кубок спортивний із ручками Sport 899F — універсальний аксесуар, який може використовуватися для нагородження спортсменів усіх вікових груп у будь-яких видах спорту. Невелика чаша з фігурними ручками виготовлена з металу та пофарбована в золотий колір. Вона символізує великі досягнення в спорті та є призом за перемогу в певній дисципліні. Основа кубка виготовлена з пластику та може доповнюватися табличкою з гравіюванням, щоб приз був ціннішим і пам'ятнішим. Постачається кубок у картонній коробці, що гарантує його збереження.
Призначення
Золотий кубок — традиційна нагорода в спорті, яка вручається спортсмену або команді на честь перемоги в змаганні, чемпіонаті або кубці. Аксесуар можна використовувати в будь-якому виді спорту, для нагородження в шкільних спортивних іграх, аматорських турнірах або корпоративних заходах.
Спортивний кубок — це не просто гарна нагорода, а й пам'ятний символ, що нагадує про перемогу ще довгий час!
Переваги:
- Традиційна форма золотої чаші з двома ручками.
- Універсальний дизайн, що підходить для всіх видів спорту.
- Довговічні матеріали, стійкі до деформацій.
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 15см | 8 см | 4,5 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15 см |
| Діаметр чаші | 4.5 см |
| Кришка | Без кришки |
| Матеріали | П'єдестал: ПластикНожка: ПластикЧаша: Пластик |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Паковання | Кольорова картонна коробка |
| Ширина | 8 см |
- Ціна: 184 ₴






