Опис
Кубок спортивний із ручками — традиційна нагорода в спорті, яка вручається переможцям у командних або індивідуальних спортивних заходах. Витончений золотий кубок із матеріалів, що не б'ються, має висоту 17 см і ширину 12 см. Це невеликий, але чималий нагородний атрибут, який символізує високі досягнення спортсмена. Чаша має цікаве оформлення з чергуваними глянсовими та матовими смугами, а також фігурні тонкі ручки. Міцну основу кубка можна доповнити табличкою для гравіювання.
Призначення
Спортивний кубок призначений для нагородження переможців і може використовуватися в спортивних змаганнях, чемпіонатах і кубках з будь-якого виду спорту. Він також підійде для шкільних заходів, корпоративних змагань та інших аматорських турнірів.
Золотий кубок — це не тільки нагорода, а й символ високих особистих досягнень, який дасть змогу зберегти пам'ять про перемогу на довгі роки!
Переваги:
- Універсальний нагородний елемент для спортивних та інших заходів.
- Золота чаша має незвичайний дизайн і привабливі фігурні ручки.
- Кубок виготовлений із міцних і довговічних матеріалів.
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 17 см | 12 см | 7см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17 см |
| Діаметр чаші | 7 см |
| Кришка | Без кришки |
| Матеріали | П'єдестал: ПластикНожка: ПластикЧаша: Пластик |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Ширина | 12 см |
- Ціна: 166 ₴





