Опис
Спортивний нагородний кубок Sport Dynamic Football JZ23346B має висоту 40 см і дає змогу зазначити досягнення в спорті. Чаша кубка виготовлена з металу. Чаша розміщується на п'єдесталі, який виготовлений із пластику, також має ніжку. Діаметр чаші становить 11 см, вона не має кришки. Кубок має тематичний футбольний дизайн, що дає змогу використовувати його для нагородження учасників змагань із футболу, мініфутболу або футзалу. На лицьовій стороні зображений футбольний м'яч. Місце під жетон дає змогу зробити дизайн унікальним і розмістити на кубці інформацію про змагання, дату їх проведення.
Призначення
Спортивний кубок підійде для нагородження учасників змагань найрізноманітніших рівнів. Використовувати таку нагородну атрибутику можна під час шкільних і студентських змагань, а також для спортивних змагань міського, Центрального та навіть всеукраїнського рівня. Тематичну нагороду буде отримати надзвичайно приємно як дорослим, так і дітям. Такий кубок ще тривалий час нагадуватиме учасникам змагань про їхні перемоги.
Переваги:
- Має тематичний футбольний дизайн.
- Завдяки місцю під жетон дизайн кубка можна зробити індивідуальним.
- Можна використовувати для нагородження учасників змагань будь-якого рівня.
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 40см | 11см | 11см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 см |
| Діаметр чаші | 11 см |
| Кришка | Без кришки |
| Матеріали | П'єдестал: ПластикНожка: ПластикЧаша: Метал |
| Місце під жетон | З місцем під жетон |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Тематика | футболбол |
| Ширина | 11 см |
- Ціна: 1 132 ₴







