Опис
Універсальний нагородний кубок Sport Goblet 140F має привабливий і урочистий дизайн, може використовуватися на змаганнях будь-якого рівня. Висота кубка становить 27,5 см, він має невелику вагу. Дизайн кубка містить ручки з боків і кришку. Постамент кубка зроблений у чорному кольорі, а сама нагорода — у кольорі, який відповідає зайнятому учаснику місця. Кубок представлений у золотому, срібному та бронзовому кольорах і може використовуватися для нагородження всієї призової трійки учасників змагань. Глянсове покриття кубка робить його дуже яскравим і помітним, нагорода має добрий вигляд на фото.
Призначення
Кубок із ручками та кришкою можна використовувати для нагородження призерів змагань у Фруктовому та особистому зарахунку. Кубок є універсальним, підійде для різних видів спорту, може використовуватися для дорослих і дитячих змагань. Таку нагороду без зусиль можна персоналізувати та прилаштувати до певного запобіжника — досить лише додати на неї табличку з гравіюванням.
Переваги:
- Можна використовувати для змагань будь-якого рівня.
- Підходить для всіх видів спорту.
- Представлений у трьох кольорах і може використовуватися для нагородження всієї призової трійки.
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 27,5 см | 13см | 8 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 27.5 см |
| Діаметр чаші | 8 см |
| Кришка | З кришкою |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Ширина | 13 см |
- Ціна: 558 ₴










