Опис
Sport Active JZ001A — нагородна атрибутика, яка не залишить байдужими ані учасників, ані організаторів змагань. Це високий кубок з ефектним універсальним дизайном. Висота становить 43 см. Чаша має витягнуту форму та зверху накрита декоративною кришкою. З боків на чаші розташовуються декоративні ручки, які роблять дизайн нагороди завершеним і додають їй масивності. Також більш урочистою й помітною нагородою робить наявність стрічок, які встановлені на ручки. Діаметр чаші кубка становить 13 см. Вона виготовлена з металу, покрита фарбою золотого кольору, покриття глянсове.
Призначення
Використовувати спортивні нагородні кубки можна для того, щоб відзначити учасників різних урочистих заходів, конкурсів, а також нагородити призерів і переможців спортивних змагань. Цей кубок може стати як головною нагородою спортивного заходу, так і доповнити медаль. Він має універсальний дизайн, не прив'язаний до конкретних спортивних дисциплін або видів спорту.
Переваги:
- Завдяки універсальному дизайну може використовуватися для будь-яких видів спорту та спортивних дисциплін.
- Має чималий розмір і масивну конструкцію.
- Підходить для нагородження чемпіонів і призерів змагань.
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 43см | 20см | 13см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 43 см |
| Діаметр чаші | 13 см |
| Кришка | З кришкою |
| Матеріали | П'єдестал: ПластикНожка: ПластикЧаша: МеталКришка: Пластик |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 1 435 ₴







