Опис
Sport Active JZ001B — нагородний кубок, який виготовлений у класичному спортивному дизайні та має велику чашу. Висота кубка становить 37 см, великий розмір дає змогу відзначити досягнення учасника змагань і використовувати нагороду, зокрема на всеукраїнських турнірах. Дизайн кубка доповнений витонченими ручками, які розташовуються з боків. Також є декоративна кришка, яка накриває чашу зверху. Діаметр кубка становить 11 см. Чаша виготовлена з металу, інші елементи виготовлені з пластику. Щоб надати виробу ще більшої привабливості, виробник покрив його поверхню глянсовою фарбою золотого кольору.
Призначення
Нагороджений кубок чудово підійде для спортивних заходів, конкурсів і турнірів. Завдяки універсальному дизайну його можна використовувати як нагородну атрибутику для будь-яких видів спорту та дисциплін. Це можуть бути як аматорські, так і професійні змагання, і навіть шкільні змагання або корпоративні заходи. Нагороду можна використовувати для переможців і призерів змагань.
Переваги:
- Підходить для нагородження переможців і призерів змагань.
- Завдяки універсальному дизайну можна використовувати в будь-якій спортивній дисципліні.
- Має привабливий спортивний дизайн
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 37 см | 17 см | 11см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37 см |
| Діаметр чаші | 11 см |
| Кришка | З кришкою |
| Матеріали | П'єдестал: ПластикНожка: ПластикЧаша: МеталКришка: Пластик |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Ширина | 17 см |
- Ціна: 921 ₴







