Опис
Спортивний кубок із ручками та кришкою Sport Active JZ001C має середній розмір, а також привабливий і урочистий дизайн. Дизайн кубка універсальний, тобто не пов'язує його з жодним видом спорту, що дає змогу використовувати його для будь-яких напрямів. Кубок має покриття з фарби золотого кольору, яке додає йому показності. Ручки розташовуються з боків і виготовлені у формі смужок. На ручках розміщуються яскраві кольорові стрічки. Діаметр чаші становить 8 см, а висота кубка — 30 см. Усі елементи кубка, крім чаші, виготовлені з пластику. Чаша виготовлена з металу.
Призначення
Спортивний кубок із ручками можна використовувати для нагородження призерів змагань або переможців. Таку нагороду можна вручати разом із медаллю або як окремий нагородний атрибут. Кубок середнього розміру можна використовувати під час проведення змагань міського, Центрального, району й навіть всеукраїнського масштабу. Така нагорода може бути доповнена табличкою з гравіюванням, її можна встановити на п'єдестал.
Переваги:
- Підходить для нагородження учасників змагань за будь-якими видами спорту.
- Має універсальний дизайн.
- Можна використовувати разом із медаллю або як окрему нагороду.
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 30см | 14 см | 8 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 см |
| Діаметр чаші | 8 см |
| Кришка | З кришкою |
| Матеріали | П'єдестал: ПластикНожка: ПластикЧаша: МеталКришка: Пластик |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Ширина | 14 см |
- Ціна: 573 ₴







