Опис
Завдяки спортивному кубку Sport JZ002A можна відзначити учасників змагань, призерів і переможців. Кубок має виразний дизайн. Чаша діаметром 13 см доповнена кришкою та ручками, які роблять дизайн усієї нагороди святковішим і привабливішим. Чаша встановлена на п'єдесталі, який робить нагороду вищою та масивнішою. Загальна висота нагороди становить 44 см. На ручках встановлені кольорові стрічки. Нагорода має універсальний дизайн, що дає змогу використовувати її для будь-яких спортивних і неспортивних заходів.
Призначення
Кубок заввишки 44 см можна використовувати для нагородження учасників конкурсів або корпоративних заходів, також він підійде для нагородження переможців і призерів змагань. Незалежно від того, за яким видом спорту чи спортивної дисципліни проводяться змагання, цей кубок підійде як нагородна атрибутика, адже він має універсальний дизайн. На п'єдесталі можна розмістити табличку з гравіюванням, яка міститиме інформацію про самі змагання. Це зробить дизайн нагороди індивідуальним і дасть змогу учасникам змагань зберегти приємні спогади про подію.
Переваги:
- На п'єдесталі є місце під табличку з гравіюванням.
- Має урочистий, універсальний дизайн.
- Підходить для спортивних змагань, конкурсів та інших заходів.
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 44 см | 23см | 13см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 44 см |
| Діаметр чаші | 13 см |
| Кришка | З кришкою |
| Матеріали | П'єдестал: ПластикНожка: ПластикЧаша: МеталКришка: Пластик |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Ширина | 23 см |
- Ціна: 1 435 ₴







