Опис
Спортивний кубок Sport JZ002B — яскрава нагородна атрибутика, яку можна використовувати для найрізноманітніших змагань. Відмітною особливістю цієї моделі є виразний дизайн, який містить широку та високу чашу, доповнену кришкою та ручками з боків. Нагорода має статусний вигляд завдяки золотому глянсовому покриттю на її поверхні. Висота кубка становить 37 см, а його діаметр — 11 см. Чаша виготовлена з металу та встановлена на невеликий пластиковий п'єдестал, завдяки чому має ще масивніший вигляд.
Призначення
За допомогою такого кубка можна відзначити як переможців, так і призерів змагань, нагородити учасників різних конкурсів і заходів. Оскільки дизайн кубка універсальний, то використовувати таку нагороду можна для будь-яких заходів, не тільки спортивних. Незалежно від того, які змагання ви проводите — чи то професійні, чи то аматорські змагання, міські та навіть всеукраїнські турніри, — такий кубок для них чудово підійде.
Переваги:
- Підходить для нагородження учасників змагань будь-якого рівня.
- Завдяки широкій металевій чаші та масивному п'єдесталу має показний вигляд.
- Підходить для нагородження призерів і переможців змагань.
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 37 см | 19 см | 11см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37 см |
| Діаметр чаші | 11 см |
| Кришка | З кришкою |
| Матеріали | П'єдестал: ПластикНожка: ПластикЧаша: МеталКришка: Пластик |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Ширина | 19 см |
- Ціна: 936 ₴







