Опис
Під час проведення змагань різного рівня важливо використовувати якісні нагороди, які дадуть змогу учасникам змагань ще тривалий час згадувати змагання. Sport JZ002C — це кубок, який можна використовувати для нагородження учасників змагань із різних видів спорту. Все завдяки універсальному дизайну. Дизайн кубка не прив'язаний до жодного виду спорту. Довгата за формою чаша доповнена кришкою зверху, а також декоративними ручками з боків. Діаметр чаші кубка становить 8 см. Загальна висота кубка становить 31 см.
Призначення
Спортивний кубок із ручками та кришкою має святковий урочистий дизайн. Його можна використовувати під час проведення міських, Фермальних, інтервальних та всеукраїнських змагань. За допомогою такої нагороди можна зазначити як досягнення в індивідуальному зарахунку, так і в командному першочергові, використовувати його для нагородження чемпіонів або призерів змагань. Кубок підійде для нагородження учасників змагань будь-якого віку та кваліфікації.
Переваги:
- Підходить для аматорських і професійних змагань із будь-яких видів спорту.
- Має середній розмір і урочистий дизайн.
- Підходить для нагородження спортсменів будь-якого віку.
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 31 см | 15см | 8 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 31 см |
| Діаметр чаші | 8 см |
| Кришка | З кришкою |
| Матеріали | П'єдестал: ПластикНожка: ПластикЧаша: МеталКришка: Пластик |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 712 ₴







